• info@guvenliksistemleri.gen.tr
 • 08508404684
FİLTRELE

Firma Listesi

Toplam 57 firma bulundu.
 • STYX Technologies Güvenlik Kamera Sistemleri

  STYX Technologies Güvenlik Kamera Sistemleri

  STYX, Bilişim ve Teknoloji alanlarında uzun yılların verdiği tecrübe ile Güvenlik Kamera Sistemleri hizmeti vermektedir. Gelişen teknoloji ile doğru orantılı olarak ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir. Bilişim ve Güvenlik sektöründe Mühendislik ve Danışmanlık hizmetlerimiz ile projeler yapmaktayız. Kendi markamız olan STYX Güvenlik Kamera ve Kamera Sistemleri ile sektörde en ucuz ürünleri değil, kaliteli ve modern teknoloji […]

  0 (212) 553 5544 Belirtilmemiş BAHÇELİEVLER / İSTANBUL MESAJ GÖNDER
 • Genesis Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri

  Genesis Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri

  Genesis Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri

  08508406904 Belirtilmemiş BAĞCILAR / İSTANBUL MESAJ GÖNDER
 • Erkoç Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri

  Erkoç Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri

  Erkoç Bilişim Güvenlik Sistemleri 2014 yılında doğan markamız Erkoç Bilişim Güvenlik Sistemleri nin deneyimini ve yeni bir markanın enerjisini taşımaktadır. Tıpkı kurulduğumuz günkü gibi bugün de ev ve işyerlerinde güvenliği sağlıyor ve bunu yaparken de memnuniyetinizden ödün vermeden büyümeye devam ediyoruz. Bulundukları pozisyonlarda eğitimli ve tecrübeleri doğrultusunda uzmanlaşmış ekibimiz teknik servisinden müşteri hizmetlerine, satış ekibinden […]

  0 (554) 668 8888 Belirtilmemiş GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL MESAJ GÖNDER
 • Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.

  Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.

  Elektonik güvenlik sistemleri sektöründe öncü firmalardan biri olan Videofon Güvenlik Teknolojileri Dcode ve Avtech marka kamera sistemleri ve Paradox marka alarm sistemleriTürkiye Distribitörü olup Bayi satış odaklı çalışmakta olan bir firmadır.

  0 (212) 320 8560 Videofon KAĞITHANE / İSTANBUL MESAJ GÖNDER
 • Okisan Güvenlik Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

  Okisan Güvenlik Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

  Elektonik güvenlik sistemleri sektöründe öncü firmalardan biri olan Okisan Güvenlik Teknolojileri Birçok farklı markanın Türkiye Distribitörü olup Bayi satış odaklı çalışmakta olan bir firmadır.

  0 (212) 320 2820 Okisan KAĞITHANE / İSTANBUL MESAJ GÖNDER
 • Ekingen Elektronik

  Ekingen Elektronik

  Elektonik güvenlik sistemleri sektöründe öncü firmalardan biri olan Ekingen Elektronik Birçok farklı markanın Türkiye Distribitörü olup Bayi satış odaklı çalışmakta olan bir firmadır.

  0 (212) 651 8191 Ekingen BAĞCILAR / İSTANBUL MESAJ GÖNDER
 • Cenova Bilişim Teknolojileri İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.

  Cenova Bilişim Teknolojileri İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.

  Elektonik güvenlik sistemleri sektöründe öncü firmalardan biri olan Cenova Güvenlik Sistemleri Cenova ve TİANDY marka kamera sistemleri ve Wisetech marka alarm sistemleriTürkiye Distribitörü olup Bayi satış odaklı çalışmakta olan bir firmadır.

  0 (850) 333 6682 Berkan Bulut ŞİŞLİ / İSTANBUL MESAJ GÖNDER
 • Makim Makina Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

  Makim Makina Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

  MAKİM Güvenlik Teknolojileri Personel takip sistemleri, Alarm sistemleri ve Kamera sistemleri üzerine birçok farklı markanın ana dağıtıcılığını yapmaktadır. Bayi satış odaklı çalışan firmamızdan PDKS sistemleri, alarm sistemleri , kamera sistemleri ürünlerini satın alabilirsiniz.

  0 (212) 210 2941 Makim ŞİŞLİ / İSTANBUL MESAJ GÖNDER
 • E-Güvenlik Teknolojileri Tic. San. Ltd. Şti.

  E-Güvenlik Teknolojileri Tic. San. Ltd. Şti.

  E Güvenlik Teknolojileri alarm sistemleri ve kamera sistemleri üzerine birçok farklı markanın ana dağıtıclığını yapmaktadır. Bayi satış odaklı çalışan firmamızdan alarm sistemleri , kamera sistemleri , yangın ihbar sistemleri, seslendirme sistemleri ürünlerini satın alabilirsiniz.

  0 (212) 222 6961 İbrahim Güler ADALAR / İSTANBUL MESAJ GÖNDER
 • Venüs Güvenlik

  Venüs Güvenlik

  Venüs güvenlik sistemleri alarm sistemleri ve kamera sistemleri üzerine birçok farklı markanın ana dağıtıclığını yapmaktadır. Bayi satış odaklı çalışan firmamızdan alarm sistemleri , kamera sistemleri , yangın ihbar sistemleri ürünlerini satın alabilirsiniz.

  0 (212) 222 7074 Firdens Keskinoğlu ŞİŞLİ / İSTANBUL MESAJ GÖNDER